Naturalna witalizacja skóry, dzięki pielęgnacyjnej sile jabłek i ultra nawilżającego kwasu gamma-PGA

Twórcy marki Yappco, zainspirowani obserwacjami dermatologicznego działania jabłek, postanowili wykorzystać swoje bogate doświadczenie w tworzeniu kosmetyków do wykreowania produktów pielęgnujących skórę na bazie owoców, którymi Ewa skusiła Adama.
Bazą kosmetyków są pielęgnujące skórę polskie jabłka i intensywnie nawilżający kwas gamma-poliglutaminowy (γ-PGA). Zadaniem tych wyjątkowych kosmetyków jest naturalna odnowa skóry, w celu zachowania młodzieńczego i zdrowego wyglądu.

Kosmetyki Yappco są nawet w 100% naturalne i wegańskie. Ekologiczność podkreślają naturalne materiały z jakich powstały ich opakowania, które po zużyciu mogą być poddane ponownemu przetworzeniu:
- tuby z trzciny cukrowej,
- butelki szklane z piasku,
- kartoniki w 100% z makulatury.

Główne cechy marki znalazły odzwierciedlenie w jej nazwie:
Y - pochodzi od γ-PGA
APP - pochodzi od apple, czyli angielskiego słowa jabłko
CO - pochodzi od cosmetics, czyli angielskiego słowa kosmetyki

Wszystkie kosmetyki Yappco spełniają wymagania międzynarodowego standardu naturalności COSMOS i uzyskały certyfikat jednej z najbardziej renomowanych organizacji, Ecocert Group.
Wegański charakter kosmetyków Yappco został potwierdzony przez niezależną organizację - Vegan Society. Certyfikat Vegan gwarantuje, że kosmetyk i użyte w nim składniki nie powstały przy wykorzystaniu, krzywdzeniu i eksploatacji zwierząt.

Yappco minimalizuje negatywny wpływ na środowisko produkcji surowców, kosmetyków w duchu gospodarki zero odpadowej w zamkniętym cyklu ekologicznym.