Spółka APM Europe powstała na rynku europejskim w maju, 2019 roku. Specjalizujemy się w produkcji na zlecenie części zamiennych do maszyn i urządzeń stosowanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych, linii rozlewniczych i produkcyjnych wykorzystywanych w przemyśle spożywczym.
Współpracujemy z liderami w branży zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. W zakres naszej działalności wchodzą również pomiary i digitalizacja kształtu 3D, opracowanie dokumentacji CAD/CAM, modernizacje i naprawy linii produkcyjnych. Wykonujemy części ze stali, stopów aluminium, tytanu, specjalnych stopów typu AMPCO a także tworzyw sztucznych (PEEK, POM, PE, PTFE). Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno techniczne jak i biznesowe w branży.
Profesjonalna obsługa, szybkość reakcji na potrzeby naszych klientów jak również wsparcie techniczne poprzez doświadczony zespół to nasze wartości, na bazie, których budujemy długoterminowe relacje z klientem.
Dbamy o jakość i niezawodność naszych produktów oferując jednocześnie konkurencyjność zarówno cenowo jak i terminową. Zapraszamy do współpracy.