5. edycja Digital Festival

Jesteśmy partnerem wydarzeń 5. edycji Digital Festival, która przenosi nasze horyzonty w fascynujący świat sztucznej inteligencji (AI).

Przyłącz się do wydarzenia Digital Festival 2023 i przekonaj się, że #MożeszWięcej, gdy korzystasz ze sztucznej inteligencji. Będziesz miał niepowtarzalną okazję zgłębić tajniki AI, odkryć, jakie możliwości daje i jak możesz je wykorzystać, aby odnieść sukces we wszystkich sferach życia.

Wydarzenie jest jednym z największych edukacyjno-technologicznych inicjatyw w Polsce, które otwiera dla wszystkich świat nowych technologii, cyfryzacji i sztucznej inteligencji na każdym poziomie zaawansowania. W ostatnich edycjach brało udział ponad 500 partnerów z różnych sektorów oraz ponad 13 milionów Polaków było zaangażowanymi uczestnikami. To niezwykłe osiągnięcie, które pokazuje, jak wspólnymi siłami możemy zmieniać przyszłość.

Nie przegap tej okazji oraz wejdź na digitalfestival.pl i stań się częścią rewolucji sztucznej inteligencji. Partnerzy przygotowali dla was wiele ciekawych możliwości do nauki, a także interakcji z ekspertami, naukowcami i pasjonatami technologii.