Puławski Park Naukowo-Technologiczny ogłasza konkurs na wynajem pomieszczeń przeznaczonych na działalność gastronomiczną


Puławski Park Naukowo-Technologiczny ogłasza konkurs na wynajem pomieszczeń znajdujących się w siedzibie PPN-T przeznaczonych na działalność gastronomiczną. Pomieszczenia przeznaczone na prowadzenie działalności stanowią lokale umeblowane o łącznej powierzchni ok. 166,44m². Dostępne są również meble ogrodowe.
Lunch Bar ma bezpośrednie połączenie pomiędzy skrzydłami budynku jak i salami konferencyjnymi. Lunch bar znajduje się w głównym holu budynku PPN-T. W budynku w którym zlokalizowany jest lokal gastronomiczny zatrudnienie ma co najmniej 150 osób.
Osoby przebywające na terenie PPN-T mogą skorzystać z oferty lunch baru, który oferuje smaczne i zdrowe posiłki w mile zaaranżowanej przestrzeni. W pogodne dni goście restauracji mogą skorzystać z oferty gastronomicznej odpoczywając na pięknie zaaranżowanym patio.
Bezpośrednia obecność parkowego patio daje możliwość przygotowania dowolnej aranżacji: audytorium, plenerowej przestrzeni koncertowej, organizacji wystaw w przyjemnym otoczeniu bogatej roślinności i basenów.
Lunch bar oferuje również możliwość dostarczenia posiłków bezpośrednio na wskazany adres. Bezpośrednie sąsiedztwo z dużym zakładem jakim są Zakłady Azotowe, daje możliwość nawiązania współpracy oraz dostarczania przygotowanych propozycji kulinarnych dla ich pracowników.
Lokal może być dostępny bez ograniczeń godzinowych, w budynku całodobowo funkcjonuje ochrona.
Cały obiekt jest w zasięgu sieci wi-fi. Puławski Park Naukowo-Technologiczny dysponuje bezpłatnym parkingiem na ponad 300 miejsc parkingowych oraz jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Jest to obiekt „bez barier”.
Warunki konkursu na wynajem pomieszczeń w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym przeznaczonych na działalność gastronomiczną określa „Regulamin” zamieszczony na stronie: