K2 Investments Group to grupa kapitałowa w skład której wchodzą spółki K2 Consulting i K2 Tech.

K2 Consulting to firma świadcząca kompleksowe usługi doradcze i konsultingowe. Nasza oferta obejmuje wsparcie dla firm (konsultacje, szkolenia, audyty) w zakresie:

  • przetwarzania danych osobowych (RODO),
  • cyberbezpieczeństwa,
  • norm ISO w obszarach takich jak Systemy Zarządzania Jakością, Edukacja, Etyka i Zrównoważony Rozwój, Finanse, Biznes i Ryzyko, Turystyka i Lotnictwo.

Oferujemy również audyty IT - sprawdzające stan bezpieczeństwa informatycznego przedsiębiorstwa zarówno pod kątem technicznym, jak i formalnym oraz audyty prawne, weryfikujące zgodność praktyk i procedur firmowych z obowiązującym prawem.

Organizujemy szkolenia dopasowane do potrzeb naszych klientów. Angażujemy się w pomoc przedsiębiorstwom w pozyskiwaniu dotacji z Unii Europejskiej na finansowanie usług rozwojowych.

K2 Tech specjalizuje się głównie w usługach outsourcingu IT w zakresie: bieżącej obsługi klienta (helpdesk), doradztwa w zakresie polityki bezpieczeństwa informacji i IT, wdrożenia infrastruktury oraz administracji sieciami i serwerami.

Jako firma oferująca usługi informatyczne K2 Tech oferuje również usługi dotyczące montażu, monitoringu systemów alarmowych oraz video domofonów.