21-22 czerwca letnie seanse filmowe w PPN-T

Popularne produkcje filmowe ze świata będzie można już niebawem oglądać na parkingu Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Puławach. 21-22 czerwca odbędzie się kolejna, dwunasta już edycja letniego kina samochodowego, w ramach cyklu Weekendlove Puławy! Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Puławy i Puławski Park Naukowo-Technologiczny.

Startujemy w piątek 21 czerwca o godzinie 21.

 

W piątek 21 czerwca zaprezentujemy dwa seanse:

Ferrari - Bohaterem biografii jest słynny Enzo Ferrari (Adam Driver), były kierowca rajdowy, który znajduje się w najtrudniejszym momencie swojego życia. Firma, którą od 10 lat buduje wraz z piękną żoną, Laurą (Penelope Cruz) stoi u progu bankructwa. Ale to nie koniec problemów! Na szczęśliwym dotąd życiu rodzinnym tragicznym cieniem kładzie się śmierć syna. Reżyseria: Michael Mann, scenariusz: Troy Kennedy-Martin, gatunek: biograficzny, dramat, produkcja: USA, Wielka Brytania, Włochy, Chiny.

Mafia Mama - Kristin, zwyczajna, amerykańska gospodyni domowa z dnia na dzień staje się... szefową mafii. Jej wiedza na temat zorganizowanej przestępczości jest znikoma, na szczęście ma obok siebie Biancę, która nauczy ją być prawdziwą matką chrzestną. Reżyseria: Catherine Hardwicke, scenariusz: J. Michael Feldman, Debbie Jhoon, gatunek: akcja, komedia kryminalna, produkcja: Wielka Brytania, Włochy, USA.

 

Na sobotę 22 czerwca zaplanowaliśmy również dwie produkcje:

Wszystko o moim starym - Prostolinijny włoski imigrant o południowym temperamencie kontra rodzina konserwatywnych bogaczy, którzy na wszystkich patrzą z góry. Co może pójść nie tak? Reżyseria: Laura Terruso, scenariusz: Austen Earl, Sebastian Maniscalco, gatunek: komedia, produkcja: USA.

Pszczelarz - Clay wiedzie spokojne życie na prowincji doglądając pszczół i nie rzucając się w oczy. Jednak, gdy na skutek internetowego oszustwa jego przyjaciółka odbiera sobie życie, Clay nie ma wyboru. Rzuca wyzwanie potężnej organizacji przestępczej, której macki sięgają szczytów władzy. Reżyseria: David Ayer, scenariusz: Kurt Wimmer, gatunek: akcja, produkcja: Wielka Brytania, USA

 

Zapewniamy, że kino samochodowe będzie realizowane zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa, zaleceniami sanitarnymi i zasadami zachowania się w przestrzeni publicznej. Dźwięk nadawany będzie z nadajników FM na dedykowanej częstotliwości radiowej.

Życzymy mocnych wrażeń i dobrej zabawy!

Wjazd na parking PPN-T będzie możliwy na godzinę przed rozpoczęciem seansu, ale nie później niż 15 minut przed emisją filmu.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.