Warsztaty Digital Festival w PPN-T

Czy osobowość człowieka zmienia się z wiekiem, czy też nie? Czy lepiej koncentrować się na swoich słabych, czy na silnych stronach? Czy jako członek zespołu powinienem robić wszystko co potrafię, czy raczej lepiej byłoby skupić się na tym w czym jestem dobry? Odpowiedzi udzielane na tego typu pytania przez ludzi na całym świecie zwykle nie są poprawne. Większość z nas idzie przez życie koncentrując się na ciemnej stronie mocy, na swych słabościach, a to poważny błąd. Case studies wybitnych innowatorów pokazują, że warto budować swoją karierę w oparciu o to w czym jest się mocnym.

Warsztaty, które odbędą się 18 października w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym mają na celu zapoznanie ich uczestników z najnowszymi koncepcjami dotyczącymi rozwoju osobistego w oparciu o silne strony osobowości. Uczestnicy warsztatów będą mogli również zidentyfikować swoje naturalne predyspozycje i talenty.

 

Program warsztatów:

  1. Mity na temat rozwoju w oparciu o silne i słabe strony.
  2. Podążaj za talentami - to się opłaca.
  3. Oni to zrobili i wygrali - case study wybitnych innowatorów.
  4. Sprawdź swoje talenty.

Prowadzący: dr inż. Jakub Bis oraz lic. Paula Korszla

 

Neuromarketing - idealne dopasowanie czy manipulacja?

Zajęcia zgłębiające postawy neuromarketingu, pokazujące metody i narzędzia badawcze oraz ich praktyczne zastosowanie. Zajęcia ukażą również neuromarketing od strony klienta. Zostanie wskazane, jak różne zabiegi, stosowane przez sprzedawców, mogą wpłynąć na nasze zmysły, jak reklama działa na podświadomość.

prowadząca dr inż. Agnieszka Bojanowska

 

Autoprezentacja - jak kreować własny wizerunek?

Czym jest autoprezentacja i jakie elementy składają się na niełatwą i złożoną sztukę autoprezentacji. Czym jest wizerunek własny a czym wizerunek biznesowy i jak go budować? Prezentacja, mowa ciała, strój, kolory - jak dobrać i sprawnie połączyć te elementy, by przygotować się do wystąpienia, odpowiednio do sytuacji i profesjonalnie.

Prowadząca dr inż. Joanna Wyrwisz