Konkurs Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP

"Szanowni Państwo,
Stowarzyszenie Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce po raz kolejny zaproszone zostało do wytypowania i zgłoszenia polskich podmiotów gospodarczych, które przyczyniają się do rozwoju rodzimej gospodarki w ramach kolejnej XVII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Z grona wybranych przez Kapitułę Nagrody Gospodarczej przedsiębiorstw zostaną wybrani Laureaci w poszczególnych kategoriach, którzy zostaną uhonorowani przez Prezydenta RP na uroczystej Gali 3 października br. podczas Kongresu 590 w Rzeszowie.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie Kancelarii Prezydenta https://www.prezydent.pl/kancelaria/nagroda-gospodarcza/

Jeśli jesteście państwo zainteresowani zgłoszeniem przedsiębiorstwa do Konkursu Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP, prosimy o kontakt z SOOIPP mailowo: biuro@sooipp.org.pl lub telefonicznie: 503 075 167, w celu omówienia szczegółów. Nabór wniosków poprzez instytucje zgłaszające w systemie kancelarii potrwa do 6 września, odpowiednie dane musimy mieć z wyprzedzeniem.
Z poważaniem,
Joanna Szmigiel"