Puławskie kino samochodowe w PPN-T 23 i 24 lipca


23-24 lipca letnie seanse filmowe w PPN-T

Popularne produkcje filmowe ze świata będzie można podziwiać już w ten weekend na parkingu Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Puławach. Odbędzie się tu bowiem kolejne dziewiąte już, letnie kino samochodowe.

Startujemy w piątek 23 lipca o godzinie 21.

Widzowie będą mieli okazję zobaczyć produkcje, które wywołają zarówno dreszcz emocji jak i sporą dawkę śmiechu.

W piątek zaprezentujemy dwa seanse:
  • Siedem sióstr to thriller science-fiction, który opowiada o losach ukrywanych przed rządem sióstr. Siostry nazwane dniami tygodnia żyją w ukryciu. Wszystko ulega zmianie, gdy jedna z nich nie wraca do domu.
  • 41 dni nadziei Dwoje zakochanych młodych żeglarzy wyrusza w rejs przez Pacyfik do odległej o tysiące kilometrów Kalifornii. Zmierzają w kierunku jednego z największych huraganów w historii.
Na sobotę zaplanowaliśmy również dwie produkcje:
  • Królowe życia Martha rezygnuje z chemioterapii i przeprowadza się do miasteczka dla seniorów, gdzie planuje spędzić ostatnie tygodnie. Gdy poznaje Sheryl, postanawia spełnić swoje marzenie i powołać klub cheerleaderek.
  • Między nami kosmos Młody chłopak, wychowywany przez naukowców w marsjańskiej bazie, powraca na Ziemię, by odnaleźć swojego ojca.
Zapewniamy, że kino samochodowe będzie realizowane zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa, zaleceniami sanitarnymi i zasadami zachowania się w przestrzeni publicznej. Dźwięk nadawany będzie z nadajników FM na dedykowanej stacji radiowej.

Życzymy dobrej zabawy!

Wjazd na parking PPN-T będzie możliwy na godzinę przed rozpoczęciem seansu, ale nie później niż 15 minut przed emisją filmu.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z REGULAMINEM