MAC Int Sp. z o.o. to zespół profesjonalistów o doskonałych kompetencjach, posiadających bogatą wiedzę i doświadczenie potwierdzone stosownymi uprawnieniami i certyfikatami. Firma współpracuje ze spółkami audytorskimi i firmami inwestycyjnymi, a także przedsiębiorstwami i podmiotami szkoleniowymi. Obecność na rynku doradztwa dla przedsiębiorców oraz działalności szkoleniowej pozwoliła zająć firmie silną pozycję konkurencyjną oraz zdobyć doświadczenie, które może być dalej rozwijane w kolejnych projektach.

Zajmujemy się świadczeniem usług w szeroko rozumianym obszarze pomocy i doradztwa w organizacji działalności gospodarczej. Specjalizujemy się głównie w optymalizacji i organizacji procesów dla nowo powstałych lub restrukturyzowanych podmiotów gospodarczych. MAC Int. Sp. z o.o. świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi w zakresie doboru i zbudowania miejsc pracy dla przyszłych lub istniejących pracowników, zbudowania systemu obiegu informacji i dokumentów projektowania procesów gospodarczych w nowo powstałych jednostkach oraz zaprojektowania i wsparcia w sposobie finansowania jednostek.

Oprócz wyżej wymienionych usług, spółka podejmuje się również organizacji imprez wyjazdowych i stacjonarnych o charakterze szkoleniowym, integracyjnym czy zarządczym, w tym także seminariów tematycznych.