Startups Day - Future Is Now!

To wyjątkowe wydarzenie skierowane do przedsiębiorczych innowatorów, młodych przedsiębiorców i wszystkich zainteresowanych rozwojem startupów w regionie Województwa Lubelskiego oraz sieci regionów Trójmorza, które odbędzie się 17 maja 2023 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie ul. Grottgera 2.

Rejestracja

Naszym celem jest stworzenie inspirującej przestrzeni do wymiany pomysłów, nauki od doświadczonych mentorów oraz nawiązywania cennych kontaktów biznesowych.

Podczas Startups Day - Future Is Now! będziemy mieli okazję wysłuchać inspirujących wystąpień i prezentacji z sukcesami startupów, które odniosły znaczące sukcesy w naszym regionie. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w dziedzinie technologii, przedsiębiorczości i finansów.

Planujemy również zorganizować panele dyskusyjne, warsztaty praktyczne oraz konkurs startupów, podczas którego młodzi przedsiębiorcy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich projektów przed ekspertami i potencjalnymi inwestorami.

Wydarzenie odbędzie się w nowoczesnym centrum kongresowym, które zapewni dogodne warunki do prowadzenia inspirujących dyskusji oraz umożliwi efektywne nawiązywanie kontaktów.

Serdecznie zapraszamy!