Z życia Firm - Cashless Solutions

Spółka Cashless Solutions, tworzy oprogramowanie Instapay, które pomaga firmom dbać o płynność finansową, ułatwia pobieranie płatności od klientów i zarządzanie firmowymi finansami.


Założyciele Instapay za cel postawili sobie ułatwianie życia przedsiębiorców w obszarze finansów i chcą zautomatyzować nieefektywne, nudne i powtarzalne prace, z którymi firmy mierzą się każdego dnia. Jak sami mówią: Od ciężkiej roboty są... roboty, a ludzie powinni pracować kreatywnie. :)

Ostatni rok był dla spółki wyzwaniem głównie pod względem technologicznym. Pierwsza wersja produktu została wypuszczona na rynek i czekał ją szereg ulepszeń. Z tego powodu firma skupiła się na dostarczaniu nowych funkcjonalności i modułów w odpowiedzi na zapotrzebowanie pierwszych klientów. Powstały moduły płatności, subskrypcji, wykorzystano open-banking, integracje z systemami do faktur, system zaawansowanych przypomnień, które jeszcze skuteczniej pomagają przedsiębiorcom w wykonywaniu codziennych obowiązków. O szczegółach i funkcjonalnościach Instapay można dowiedzieć się najwięcej na stronie: www.instapay.pl

 

O Instapay zrobiło się również głośno w mediach. O rozwiązaniu rozpisywały się topowe portale branżowe, tj. SpidersWeb, MamStartup, MyCompany Polska, Rzeczpospolita, cashless.pl i inne. Rozwiązanie spotkało się także z dużym zainteresowaniem przedsiębiorców, także na spotkaniach branżowych.

W kolejnych miesiącach pomysłodawcy Instapay planują rozbudowanie zespołu sprzedażowego i marketingowego, ekspansję zagraniczną oraz dalszy rozwój produktu w odpowiedzi na potrzeby klientów.