Z życia Firm - CashDirector S.A.

Jesteśmy spółką technologiczną branży FINTECH, która rewolucjonizuje rynek biur rachunkowych w Polsce oraz konsekwentnie realizuje ekspansję globalną.

Twórcą projektu jest Rafał Strzelecki, który przez dekadę realizował projekty w outsourcingu księgowości dla klientów międzynarodowych. Od kilku lat skutecznie wdraża on rozwiązania odpowiedzialne za automatyzację pracy biur księgowych i obsługę MSP.

Towarzyszą nam zaawansowane algorytmy, wykorzystujące mechanizmy sztucznej inteligencji, a nasze rozwiązania posiadają autonomiczną kategoryzację semantyczną i silnik zarządzający złożonymi regułami, celem podejmowania zaawansowanych decyzji. Upraszczając - stworzyliśmy i udostępniamy nowoczesne narzędzia technologiczne pomagające kontrolować i prowadzić biznes.

Nasza technologia została wdrożona w Polsce m.in. przez mBank, Bank Pekao S.A, a za granicą przez Aion Bank czy MaBankPro. Jesteśmy twórcami m.in. takich aplikacji jak: mKsięgowość, eMikroksięgowość, Superksiegowa, CostKiller. Spółka z powodzeniem realizuje plan ekspansji międzynarodowej i jest obecna we Francji, Włoszech, Belgii i w Niemczech.

We współpracy z mBankiem wdrożyliśmy platformę mOrganizer finansów, która odniosła sukces i cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Również we współpracy z mBankiem, tworzymy Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR), gdzie wspólnie z naszym partnerem strategicznym, współpracujemy już z ponad 2500 biur rachunkowych, z czego ponadto 1000 z nich przeszło pomyślnie proces naszej certyfikacji. Pomysłodawcą projektu jest Dyrektor Operacyjna CashDirector S.A., Anita Gołębiewska, która od ponad 10 lat popularyzuje nowoczesne technologie do obsługi księgowej oraz działa na rzecz podnoszenia rangi zawodu księgowego.

CashDirector to również właściciel marki Superksięgowa, która świadczy usługi księgowe dla przedsiębiorców różnych branż.

Nasze oddziały księgowe znajdują się w Warszawie, Toruniu, Lublinie i Puławach.

Oba lubelskie oddziały są zarządzane i koordynowane przez Marzenę Wasiłek, Dyrektor Oddziału z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi projektami, w tym również o charakterze międzynarodowym.

Do naszych zespołów zatrudniamy ludzi z pasją, kreatywnych, nastawionych na rozwój. Tworzymy miejsca pracy z dobrą atmosferą, która pozwala rozwijać ukryte talenty. Wiemy też, jak ważne jest docenianie codziennej pracy i wysiłków realizowanych na rzecz firmy.


Główną misją naszych działań jest dbałość o rozwój pracowników, który jest kluczowy w budowaniu zaangażowanego zespołu. Nie ustajemy w podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników, proponując regularnie różnego rodzaju szkolenia merytoryczne oraz dotyczące podnoszenia kompetencji interpersonalnych. W tym zakresie współpracujemy z najwyższej klasy szkoleniowcami i ekspertami. W ostatnim czasie zakończyliśmy kolejną edycję Akademii Managera, która cieszy się ogromnym uznaniem wśród liderów zespołów księgowych i już za chwilę planujemy kolejne tego typu realizacje.

Jesteśmy obecni na dużych wydarzeniach i szkoleniach - nie tylko w roli uczestników, ale również prelegentów i ekspertów. Naszą wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielimy się z osobami z branży, co wbrew pozorom pozwala również nam na podnoszenie naszych kompetencji.

Chętnie włączamy się również w akcje, których celem jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.

Sądzimy, że jakość i efektywność wykonywanej pracy w dużym stopniu zależy od panującej atmosfery. Dlatego jesteśmy dla siebie uprzejmi i życzliwi, szanujemy się i stawiamy na współpracę i wzajemne pomaganie. Wspólnie tworzymy społeczność, która oprócz codziennych zawodowych obowiązków, lubi spędzać ze sobą również wolny czas. Celebrujemy mniejsze i większe wydarzenia i obchody.

Jeśli kultura naszej organizacji jest Ci bliska i chciałbyś zapoznać się z aktualnymi możliwościami podjęcia współpracy z CashDirector - zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@superksiegowa.pl

CashDirector
SuperKsięgowa
Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych