Popularne produkcje filmowe ze świata będzie można podziwiać już w ten weekend na parkingu Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Puławach. Odbędzie się tu bowiem kolejne letnie kino samochodowe.


Startujemy w piątek 24 lipca o godzinie 21.

Widzowie będą mieli okazję zobaczyć produkcje, które wywołają zarówno dreszcz emocji jak i sporą dawkę śmiechu.

W „Komediowy piątek” zaprezentujemy dwa seanse:
„Nauka spadania” – (2014) - komedia o przyjaźni czworga niedoszłych samobójców, którzy w noc sylwestrową spotykają się na dachu londyńskiego wieżowca i po namyśle postanawiają przedłużyć swój żywot jeszcze do walentynek.

„Czym chata bogata” – (2017) - bogaty pisarz-celebryta nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. I tak w jego posiadłości ląduje Babik i jego familia. Romowie sprawią, że świat rodziny Fougerole wywróci się do góry nogami.

Na „Sobotę z dreszczykiem” zaplanowaliśmy również dwie produkcje:
„Anioł” – (2018) - Carlito, niewinnie wyglądający chłopak o twarzy anioła, popełnia drobne przestępstwa na ulicach Buenos Aires. Wkrótce po tym, gdy poznaje Ramona, staje się brutalnym mordercą. Film oparty na prawdziwej historii seryjnego mordercy Carlosa Robledo Pucha zwanego „Aniołem śmierci”.

„W labiryncie” – (2019) - Nastoletnia Samantha została porwana i uwięziona na piętnaście lat. Kiedy budzi się w szpitalu, niczego nie pamięta. Nikt nie wie, jak udało jej się uciec. Z pomocą policyjnego profilera, doktora Greena (Dustin Hoffman), próbuje odzyskać wspomnienia z tajemniczego labiryntu – więzienia, w którym porywacz zmuszał ją do rozwiązywania zagadek, stosując przerażający system nagród i kar.

Zapewniamy, że kino samochodowe będzie realizowane zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa, zaleceniami sanitarnymi i zasadami zachowania się w przestrzeni publicznej. Seanse będzie można oglądać tylko z wnętrza samochodu (bez miejsc siedzących na zewnątrz). Dźwięk nadawany będzie z nadajników FM na dedykowanej stacji radiowej.

Życzymy dobrej zabawy!

Wjazd na parking PPN-T będzie możliwy na godzinę przed rozpoczęciem seansu, ale nie później niż 15 minut przed emisją filmu.