Konkurs "Firma Odpowiedzialna Technologicznie"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie Firma Odpowiedzialna Technologicznie, organizowanego w ramach programu TOP CDR Digitally Responsible Company pod patronatem SOOIPP. Jest to pierwszy w Polsce konkurs wyróżniający firmy odpowiedzialne cyfrowo.

Ideą przewodnią konkursu jest cyfrowa odpowiedzialność biznesu. To koncepcja, która z jednej strony zakłada przeciwdziałanie zagrożeniom płynącym z postępującej cyfryzacji, z drugiej wykorzystuje jej szanse. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie firmy, które wdrażają dobre praktyki cyfrowej odpowiedzialności biznesu w kategoriach takich jak: digitalizacja, dane, automatyzacja i sztuczna inteligencja oraz komunikacja. Zgłoszenia konkursowe oceni Rada Ekspertów Programu TOP CDR, złożona z przedstawicieli najlepszych polskich uczelni, specjalistów w dziedzinie nowoczesnych technologii i społecznej odpowiedzialności biznesu.
Wyróżnione firmy otrzymają tytuł Firmy Odpowiedzialnej Technologicznie.

Konkurs trwa do 25.11.2019r.

Formularz konkursowy wraz z regulaminem dostępny jest na stronie: http://topcdr.pl/ w zakładce: zgłoszenie konkurs TOP CDR.