Wirtualne Biuro

Wirtualne Biuro zwane również czasami e-biurem to usługa polegająca na pełnej obsłudze biurowej, bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu. Przedsiębiorca ma możliwość założyć i prowadzić swój biznes pod prestiżowym adresem, który jest niezbędny do rejestracji w urzędach, czy też do użycia w materiałach reklamowych za znacznie mniejszą kwotę niż cena wynajmu lokalu. Wirtualne biuro to przede wszystkim rozwiązanie dla firm, które oszczędzając czas i pieniądze, mogą w łatwy i wygodny sposób posiadać adres wraz z profesjonalną obsługą asystencką.

Pakiet "Adres_Korespondencyjny"

- udostępnienie adresu Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego do celów korespondencyjnych;
- odbiór korespondencji przychodzącej oraz informowanie o jej nadejściu drogą mailową lub telefoniczną.

Pakiet "Siedziba_Firmy"

- rejestracja firmy pod adresem Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego (ul. Mościckiego 1, 24-110 Puławy);
- zamieszczenie informacji o firmie na stronie internetowej Puławskiego Parku Naukowo – Technologicznego (fakultatywnie)
- korzystanie z sali spotkań - do 5 godzin/miesiąc

Pakiet "Biuro"

- wysyłanie korespondencji listowej (do 10 sztuk o łącznej wadze nie większej niż 1 kg) na wskazany adres w granicach Rzeczpospolitej Polskiej - do 2 razy w miesiącu (opcjonalnie);
- skanowanie korespondencji (max 100 stron na miesiąc), archiwizowanie zeskanowanej korespondencji na serwerze PPN-T, wysyłanie zeskanowanej korespondencji na wskazany adres mailowy (opcjonalnie);
- korzystanie z przestrzeni biurowej z dostępem do xero, drukarki (do 30 stron/ miesiąc) oraz bezprzewodowym dostępem do Internetu - do 10 godzin/miesiąc; - korzystanie z sali spotkań - do 5 godzin/miesiąc.

Pakiet "Asystent"

- skanowanie korespondencji i archiwizowanie na serwerze PPNT;
- raz na dwa tygodnie wysyłanie korespondencji na wskazany adres;
- korzystanie z przestrzeni biurowej z dostępem do xero, drukarki – do 10 godzin / miesiąc, do 30 stron / miesiąc;
- korzystanie z Sali spotkań – do 5 godzin / miesiąc.

Pakiet "Asystent_Premium"

- Zakres usług ustalany indywidualnie z Klientem.

Puławski Park Naukowo-Technologiczny gwarantuje najwyższy standard usług, oraz wysoki poziom obsługi zarówno dla kontrahenta, jak i jego klientów.
Kto może skorzystać z oferty wirtualnego biura w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym i jakie korzyści płyną z prowadzenia tego typu działalności?
Z usługi e-biura skorzystać mogą wszystkie firmy, które pragną obniżyć koszty prowadzenia swojej działalności gospodarczej, jak również osoby fizyczne, które na stałe nie mieszkają w Polsce. Podstawową korzyścią wynikającą z korzystania z wirtualnego biura jest zredukowanie kosztów ponoszonych przez przedsiębiorcę. Obsługa sekretarska zajmuje się wszelkimi sprawami biurowymi, co pozwala właścicielowi firmy na skupieniu się na lepszym zorganizowaniu własnej działalności. Właściciel jest na bieżąco informowany o wszelkich telefonach oraz korespondencji do niego skierowanej. Wszystkie przychodzące listy mogą być skanowane oraz przesyłane drogą elektroniczną.
Wirtualne biuro jest niezwykle korzystną ofertą dla firm posiadających swoje oddziały w różnych miastach zarówno w Polsce, jak i zagranicą, co pozwala na otwarcie w przyszłości kolejnych oddziałów generując przy tym niewielkie koszty.

"Wirtualne biuro w PPN-T. Biuro na miarę Twoich marzeń".
Szczegółowe informacje o usłudze wirtualne biuro mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (81)464-63-16 lub pod adresem mailowym: biuro@ppnt.pulawy.pl.