Pomieszczenia laboratoryjne wyposażone i pod wyposażenie

Puławski Park Naukowo-Technologiczny oferuje pomieszczenia laboratoryjne wyposażone i do adaptacji o powierzchni od 60 do 105m2, które posiadają niezależne przyłącza elektryczne, klimatyzację i wentylacje, jak również przyłącza teleinformatyczne.

Każde z wyposażonych pomieszczeń laboratoryjnych posiada meble laboratoryjne oraz dygestorium.

Lokator ponosi opłatę eksploatacyjną w zależności od wynajmowanego metrażu za:
- Monitoring i utrzymanie porządku i czystości części wspólnych
- Dostęp do pomieszczeń socjalnych
- Klimatyzację i wentylację mechaniczną oraz dostawę ciepła
- Dostawę ciepłej, zimnej wody i odprowadzenie nieczystości
- Utrzymanie letnie i zimowe terenów wokół budynków PPN-T w tym utrzymanie zieleni oraz parkingu
 
InfrastrukturaWyposażenie
ElektrycznośćTAK
WodaTAK
OgrzewanieTAK
WentylacjaTAK
KanalizacjaTAK
KlimatyzacjaTAK
System ochrony ppoż.TAK
Sieć teleinformatycznaTAK
Pomieszczenia laboratoryjne z wyposażeniem - wykończenie ścian: płyta gipsowo-kartonowa, malowaną farbą lateksową zmywalną, sufit higieniczny o konstrukcji podwieszanej (wys.3,5m) z możliwością dostępu do instalacji, akustyczny, pochłaniający (aw=>0,80H), posadzka płytki gres w kolorze szarym, antypoślizgowe, cokół higieniczny, tzw. dostawny z wyokrąglonymi krawędziami przeciw zbieraniu się kurzu i zabrudzeń o wysokości 10 cm., ściany do wykończone płytkami gres do wysokości 2 m.

Pomieszczenia laboratoryjne pod wyposażenie - wykończenie ścian: płyta gipsowo-kartonowa, malowaną farbą lateksową zmywalną, sufit higieniczny o konstrukcji podwieszanej (wys. 3,5m) z możliwością dostępu do instalacji, akustyczny, pochłaniający (aw=>0,80H).

Pomieszczenia produkcyjno-usługowe

Puławski Park Naukowo-Technologiczny oferuje pomieszczenia produkcyjno-usługowe o powierzchni od 56m2 do 97m2, które posiadają niezależnie opomiarowane przyłącza elektryczne, klimatyzację i wentylację, jak również przyłącze teleinformatyczne. Wszystkie pomieszczenia posiadają możliwość wyprowadzenia instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Dodatkowo oferujemy dostęp do cyfrowej linii telefonicznej.

Przestrzeń produkcyjno-usługowa jest zaopatrzona w kompletne zaplecze sanitarno – socjalne sanitariaty (toalety), aneks kuchenny.

Na terenie obiektu istnieje również bardzo wygodny dojazd dla tirów.

Lokator ponosi opłatę eksploatacyjną w zależności od wynajmowanego metrażu za:

- Monitoring i utrzymanie porządku i czystości części wspólnych,
- Dostęp do pomieszczeń socjalnych,
- Klimatyzację i wentylację mechaniczną oraz dostawę ciepła,
- Dostawa ciepłej, zimnej wody i odprowadzenie nieczystości,
- Utrzymanie letnie i zimowe terenów wokół budynków PPN-T w Puławach, w tym utrzymanie zieleni oraz parkingu,
 
InfrastrukturaWyposażenie
Elektryczność400V (3fazy)
WodaTAK
OgrzewanieTAK
WentylacjaTAK
KanalizacjaTAK
KlimatyzacjaTAK
Sieć teleinformatycznaTAK
Dojazd dla ciężarówekTAK
System przeładunkowyTAK
System ochrony ppoż.TAK
Wykończenie ścian: płyta gipsowo-kartonowa, malowana farbą lateksową zmywalną, sufit higieniczny (wys. 3,5m) o konstrukcji podwieszanej z możliwością dostępu do instalacji, akustyczny, pochłaniający (aw=>0,80H), posadzki betonowe wysokiej wytrzymałości, warstwa wierzchnia zacierana na gładko z dodatkiem środka zbrojącego, utwardzona powierzchniowo żywicą epoksydową odporną na wysokie obciążenia mechaniczne o fakturze antypoślizgowej z wypełnieniem kwarcowym.

Pomieszczenia biurowe

Puławski Park Naukowo-Technologiczny oferuje pomieszczenia biurowe o powierzchni od 13m2 do 60m2. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Dodatkowo oferujemy pełne wyposażenie pomieszczeń w postaci biurek, regałów, foteli, szaf oraz dostęp do cyfrowej linii telefonicznej. Każde pomieszczenie wyposażone jest w przyłącze do internetu szerokopasmowego.

Użytkownicy pomieszczeń biurowych w PPN-T mają dostęp do pełnego zaplecza sanitarnego (toalety męskie, damskie oraz przystosowane dla osób niepełnosprawnych) oraz do aneksu kuchennego.

Lokator ponosi stałą opłatę eksploatacyjną w wysokości w zależności od wynajmowanego metrażu za:
- Monitoring i utrzymanie porządku i czystości części wspólnych
- Dostęp do pomieszczeń socjalnych
- Klimatyzację i wentylację mechaniczną oraz dostawę ciepła
- Dostawa ciepłej, zimnej wody i odprowadzanie nieczystości
- Utrzymanie letnie i zimowe terenów wokół budynków PPN-T, w tym utrzymanie zieleni oraz parkingu

Niezależnie od czynszu i opłaty eksploatacyjnej, każdy z najemców ponosi koszty związane z indywidualnym zużyciem mediów, tj. relefonu, dostępu do Internetu oraz energii elektrycznej.
 
InfrastrukturaWyposażenie
ElektrycznośćTAK
OgrzewanieTAK
WentylacjaTAK
KlimatyzacjaTAK
System ochrony ppoż.TAK
Sieć teleinformatycznaTAK
Wykończenie ścian: płyta gipsowo-kartonowa, malowaną farbą lateksową zmywalną, sufit o konstrukcji podwieszanej (wys. 3,5m) z możliwością dostępu do instalacji, akustyczny, pochłaniający (aw=>0,65H), posadzka z powierzchni winylowej, wykładzina jednorodna gr. 2 mm, antypoślizgowa, antystatyczna, odporna na rozcieńczone kwasy i zasady, odporna na ścieranie, antybakteryjna.